O mnie

Izabella Kozioł

Z wykształcenia jestem instruktorem szkolenia psów oraz groomerem. Od wielu lat interesuję się psychiką psów i darze je ogromną miłością. Pierwszy kurs który był związany z behawiorystyką zaczęłam w brytyjskiej organizacji kształcącej behawiorystów COAPE i był to półroczny kurs korespondencyjny Think Dog.

Następnie w centrum szkoleniowym Psi Ekspert, po miesiącach intensywnych i fascynyjących zajęć teoretyczno-praktycznych, uzyskałam tytuł Instruktora Szkolenia Psów dający mi kwalifikacje zawodowe, w obrębie konsultacji behawioralnych i szkoleń.

Żeby być jeszcze bliżej psiaków ukończyłam kurs upoważniający do pracy jako groomer.

To jeszcze nie koniec!

Aby jak najlepiej spełniać wasze oczekiwania wciąż staram się poszerzać wiedzę uczestnictwem w webinariach oraz szkoleniach. Stosuje tylko pozytywne metody szkoleniowe! Do każdego zadania podchodzę z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Pozostaję również w stałym kontakcie z klientem w toku wdrażania zmian, tak długo, jak wymaga tego problem. Stawiam nie tylko na naukę posłuszeństwa, socjalizację ze światem zewnętrznym oraz prawidłową komunikację z innymi psami, ale również wspaniałą więź opiekuna z czworonogiem opartą na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu i szacunku.

Jeśli szukasz profesjonalnego szkolenia lub pomocy w rozwiązaniu problemu z zachowaniem Twojego pupila, dobrze trafiłeś.

Strzyżenie i pielęgnacja? Zadzwoń! Bardzo chętnie odświeżę Twojego psa z dojadem do miejsca Waszego zamieszkania. W oparciu o wiedze behawiorystyczną wszelkie zabiegi fryzjerskie przeprowadzam tak, aby pies unikał stresu i nauczył się dobrze kojarzyć strzyżenie czy kąpiel.